Чемпионат Области на шоссе 14-15 травня.

Автор Тамплиер, 20 мая 2011, 17:30:44

« предыдущая - следующая »

Тамплиер

никто не создал. Темы вот я решил. Кто-то с форума участвовал?

Alex Goz


skyrider

Тема создана как всегда вовремя, >:( похоже на этом форуме шоссейников вообще не осталось.  :'(
Неужели так трудно анонсировать подобные соревнования заранее? Расскажите хоть что-нибудь: какая была программа соревнований, кто победил, какие результаты и т.п.

Alex Goz

Можна й анонсувати, якщо це має сенс. Враховуючи, що й на спартакіаду в серпні мало хто з велофанів приїздить чи на велораллі. Хоча в гонці з роздільним стартом можна й виступати, в групі не знаю, небезпечно буде для себе й для інших. Наприклад зі спуску в Якубівці, (думаю знаєте яка там дорога) оця "оскаженіла" група летіла з швидкістю понад 60 км/год відчуття я вам скажу не з самих приємних: спереду велосипеди, з боків велосипеди ззаду велосипеди, при чому в безпосередній близкості, на велокомпі 61, на дорозі ями.
Резутьтат двох переможців на 20 кілометровій дистанції в індивідуальній гонці 28.52 (Анатолій Остапенко й Олексій Науменко показали однаковий час), третє місце Олександр Стоцький - 28.57. Мій результат 31.40 це в категорії 18+ 10 місце, в абсолюті 14. Один раз на кілька секунд зупинився, щось велосипед загойдало, здалось пробив колесо, тривога виявилась марною, а 20-30 сек. втратив.
Програма: 14.05. індивідуальна гонка 20 км. 15.05 групова гонка чоловіки 45 км (фактично вийшло 48), жінки 30 км. На жаль цього року дистанції встановили  для групової гонки смішні. В минулому році для чоловіків була 80 км.

Fugitive

Цитата: Alex Goz от 21 мая 2011, 07:49:28
Можна й анонсувати, якщо це має сенс.

Убежден, что имеет! Да, немногие любят гонки будь-то шоссе или КК. Но без анонсирования мероприятий участников вообще не будет ;)!

skyrider

Цитата: Alex Goz от 21 мая 2011, 07:49:28
Програма: 14.05. індивідуальна гонка 20 км. 15.05 групова гонка чоловіки 45 км (фактично вийшло 48), жінки 30 км. На жаль цього року дистанції встановили  для групової гонки смішні. В минулому році для чоловіків була 80 км.
Спасибо, интересно. А можно подробнее про маршрут групповой гонки (этой и прошлогодней)? Я совершенно не представляю где она у нас может проводится...
А ещё очень хотелось бы увидеть итоговые протоколы групповой гонки - интересует насколько частей порвалась группа и как велики были разрывы. Или может весь пелотон финишировал одной большой группой? :)

Цитата: Fugitive от 21 мая 2011, 16:01:21
Убежден, что имеет! Да, немногие любят гонки будь-то шоссе или КК. Но без анонсирования мероприятий участников вообще не будет!
+100500. Анонсов КК гонок здесь публикуется и обсуждается немало, а вот с шоссейными беда. Ну и после того, как Nemez куда-то запропастился и перестал троллить на шоссейные темы, то на форуме вообще стало уныло. ;)

Alex Goz

А що там розповідати про трасу? Це ж не покатушка, де можна вибрати кілька маршрутів, шоб дістатись до визначеного пункту, та ще співвідношення грунт/асфальт. Гонка проводилась на трасі на Гончарівське, ти skyrider, якщо мені не зраджує пам'ять, двічі брав участь на тій же трасі у ветеранських спартакіадах, що проводяться в серпні. Старт, відступивши пару сот метрів від відгалуження з Київською трасою, розворот у Якубівці після мосту, (у минулому році розворот був аж після підйому за Якубівкою, а зараз там дорога дуже сильно розбита) Три кола, дистанція вийшла 48 км, в минулому році їхали чотири кола, дистанція була 80 км. До першого розвороту майже всі їхали в пелотоні. Після розвороту так рвонули, що розірвались на дві групи й залишок. Я набираю швидкість повільно, то другу групу ледве догнав і то завдяки пійому. Ззаду ще сформувалась третя група, далі не знаю. Отак і їхали. І фінішували, ну на фініші групи звичайно порвались. Не задовго до свого фінішу, десь за 7 км (дівчатам два кола) Oksana (вона не зареєстрована на форумі, думаю часто бачили її зі мною на тренуваннях, на шоссе), на підйомі пішла у відрив з третьої групи і фінішувала сама, ставши чемпіонкою, як і днем раніше  в індивідуальній гонці. Протоколу групової гонки на маю, результати індивідуальної є, але дідько його знає як їх тут викласти. Он повернеться син (Ranger Pacific) з гонки з Києва, скажу хай викладе.

Тамплиер

Цитата: skyrider от 21 мая 2011, 03:29:42
Тема создана как всегда вовремя, >:( похоже на этом форуме шоссейников вообще не осталось.  :'(
Неужели так трудно анонсировать подобные соревнования заранее? Расскажите хоть что-нибудь: какая была программа соревнований, кто победил, какие результаты и т.п.
Я думал кто-то создаст тему. Потом была подготовка я редко заходил. не стыковачка вышла  :(. Я смог отличиться в разделке. Третье место. Конечно трасса убитая. Ето мое мнение. Может кто-то оспорит.

Alex Goz

 Тамплиер, ти ж уточни в якій категорії, а то народ подумає, що ти в кращих гонщиків міста й області виграв :P

Тамплиер

Ну все равно. Среди юниоров. Тоже слабые не катаются. Тренировался вот  результат. Не ходил не было результата.

POp KoЯn

Ех скорей бы байк для треш собрать :tank: