Велораллі 05 червня 2011 року

Автор Alex Goz, 23 мая 2011, 07:07:59

« предыдущая - следующая »

Ссылки на связанные события


Alex Goz

Цитата: Winny от 27 мая 2011, 23:35:02
В этом году песочка хватает? В прошлом, насколько помню, основная его концентрация была на поле. Остальное уверенно проезжалось на околошоссейной Continental CityRide 1.75. В любом случае спасибо за совет.
Winny, на такій можна їхати,це в принципі, найкращий варіант, Старченко минулого року їхав на 23 мм(0,95") Maxxis detonator, ото було..., в піску я його обходив, ну а на твердому він знову вперед, я ще на трасі не був, сам збираюсь випробувати на Continental CityRide тільки 32 мм (1,25"), на  28" колесах.

Alex Goz

Сьогодні поїду на трасу велораллі, виїзд від велобази 17.00-17.30

ultegra


Alex Goz

Коло проїхав в напівпрогулянковому темпі(середня щ-сть 24 км/год), дистанція 28,7 км. Їдеться легко, піску практично немає, можна брати навіть сліки. Незадовго до фінішу, при об'їзді стрільбища, перед виїздом на асфальтовану доріжку, стежку перетинає досить глибока канава, слід проїжджати обережно, інакше буде "оверкіль", ну здається всі особливості. 

shuriks

  Виїхав з дому на початку девятої,   лижну базу вирішив минути - там собака здоровенна.      Трек погано запамятав, через що всю дорогу лісосмугою після лісу роздумував чи туди я їду.. і Малинівку загубив.

"континентальки" CityRide  рулять  ::) 28" 32мм - пісок дав знати тіки коли вилетів з лісу на 34 км/ч і майже навернувся на повороті ліворуч.
Згадувана раніш галька всю малину зіпсувала. Ненавиджу таку мілку трясучку.
Темп вище середнього - 25,5км за 52,5 хв


П.С.:  Женя (ultegra),   твій телефон побачив тіки зараз, так би не ЛС посилав, а передзвонив би.
П.П.С: в лісі обережно з гілками -  в одному місці досить болюче наштирхнувся ногою.

Тамплиер

Цитата: ultegra от 30 мая 2011, 19:05:38
блин .... пропустил  :o
Мы еще поедем трассу  смотреть. И думаю Alex Goz  тоже с нами. ::)

shuriks

вчера "заблудился" в Малиновке...  пропустил поворот, потыцал по улицам, в итоге выехал в конце села, полем объехал его и нашел грунтовую дорогу. На часах было 22-00, я без света. В оранжевых очках стало абсолютно невозможно ехать.
Осталось методом научного тыка узнать кудою съезжать с асфальта на подъезде к лыжной базе - и считай трек я выучил ))

Alex Goz

Пісочку на трасі побільшало, блін, хоча не до критичного рівня. Шини лишаю continental City Ride 622X32 (28X 1 1/4 X 1 3/4)

Buggorr

Два круга, как в том году??? 50 км гонка!!???? каски нужны обязательно????

Ranger Pacific

Цитата: Buggorr от 04 июня 2011, 21:08:39
Два круга, как в том году??? 50 км гонка!!???? каски нужны обязательно????
1 круг

Winny

Цитата: Alex Goz от 04 июня 2011, 18:48:24
Шини лишаю continental City Ride 622X32 (28X 1 1/4 X 1 3/4)
Тоже сегодня поставил CityRide. Раз утром интервальные ускорения не удались, буду пытаться ускоряться завтра :)

Alex Goz

А ми сьогодні 100 км їхали і на фіга перед гонкою????

Ranger Pacific

Цитата: Alex Goz от 04 июня 2011, 22:56:43
А ми сьогодні 100 км їхали і на фіга перед гонкою????
Мы же не туристы, нас интересуют серьезные соревнования © тренер

Winny

Поздравляю Alex Goz с Днём Рожденья и первым местом! :clap:

Коварно воспользовавшись отсутствием сильных соперников, я тоже случайно для себя занял первое место в своей категории :) . При этом отстал от Alex Goz на 5 минут ::) . Ехал в комфортном гоночном темпе. Только к финишу ускорился, т.к. на гладком асфальте меня могли легко достать те, кого я сделал на грунте.

shuriks

ну те тільки відсутність "сильних" суперників тобі допомогла - але й поломка того, хто в підсумку став другий та  стан здоровья того, хто став третім в нашій маленькій віковій категорії.
На старт вийшов з сильною ангіною та 37,3 (ще ввечері було 38,0).  Вже в грунтах перед лісом зрозумів, що даремно виїхав на змагання. Але повертати не хотілось...


Приєднуюсь до привітань - Alex Goz Ви "монстр" :)  - так тримати й надалі!