28.09.2014 - День Рождения "Велофана"

Автор КнязЪ, 07 сентября 2014, 10:45:15

« предыдущая - следующая »

Winny

Ці спортивні змагання, які проводилися в рамках святкування 6-річчя форуму, ніяким чином не стосуються Федераціі Велоспорту України і тим більш UCI. Тому поділ на групи проводився задля конкуренції в кожній з них і мінімально необхідної кількості учасників в кожній з них. Одна з дівчат за власним бажанням захотіла їхати з хлопцями в одній групі, тому і була нагороджена окремо. До речі і один з молодших учасників змагань так само записався в більш старшу категорію, а стартував з молодшими, давши таким чином фору учасникам категорії, в яку записався і фінішував. Таймінг - це окреме питання. На марафоні ми використовували платну систему, на яку в той час мали 30-денний безкоштовний термін для тестування. Зараз вирішили спробувати дідівський "ручний" таймінг. Побачили, що є деякі проблеми. Але всі дані є. Папери зараз в моєму робочому столі очікують, коли в мене буде вільна година, щоб "оцифрувати" їх. Я пообіцяв зробити це впродовж вчора-сьогодні. Сьогодні ще не закінчилось. Хто дуже хотів отримати свої попередні результати, міг це зробити на стартовій галявині. В будь-якому разі зауваження прийняті до уваги і ми намагатимемося врахувати їх наступного разу.

Cassandra

Цитата: Alex Goz от 30 сентября 2014, 22:11:28
Траса цього разу розмічена була добре, навіть я ні разу не збився. А от організація і суддівство... Саме шоу організоване було гарне, а от гонка ніяк. Це ж не шоу типу велодня,  а спортивні змагання, інакше чого б його гнатись 37 км по такій трясучці. Так до кінця не зрозуміло з розподілом на групи. Як дівчинка попала на нагородження в групу хлопців, ти паче, бачив: їхала дуже слабенько, дехто з дівчаток їхав значно краще, за яким критерієм?  Судді повинні були б показувати напрямок на наступне коло, мені до речі три кола показували, а от нашій дівчинці не показали і вона зрізала, а була б першою (серед молодших дівчат). Dru чому стояла на п'єдесталі одна? З ким вона боролась?  Що це за чернігівський варіант  поділу на профі (чи еліта) та любителі? Де критерій поділу? Перемагати повинні самі сильні, а не сильним зареєструватись в любителях, без "напрягу" проїхати і от переможець. Чому дітей розділили на кілька вікових груп, а дорослих ні?  Вже якщо ділити, то на вікові групи як це в людей робиться. Взагалі дітям 9-11 років на такі трасі робити нічого, хіба, що таку групу виділили, щоб хтось конкретний став переможцем. Та й саме нагородження якесь невиразне. Складалось враження, що організатори постарались самі для себе: їх цікавило шоу, самопіар, а не змагання. Якщо братись за організацію ЗМАГАНЬ, а не велодня то варто б запитати поради в людей які на цьому розуміються. А якщо більше шоу, чи торт,  то вистачило б пару кіл, а не гнати 37 км по трясучці, де дехто боровся за кожен метр дистанції. Та й маючи на старті комп'ютер не складно було б і протокол швидко оформити.

Полностью поддерживаю вышесказанное! От себя хочу добавить: суддям, как минимум, нужно было извиниться, что не показали направление на следующий круг, а не обвинять во всем участника и говорить "ничего не знаем, один круг не защитываем" и при этом еще и грубить.

Winny

02 октября 2014, 01:04:13 #62 Последнее редактирование: 02 октября 2014, 10:12:59 от Winny
Направление движения было размечено лентой, лежащей поперёк дороги. Не заметить её было сложно. Большая часть участникоа поехала правильно. Особо одарённые ехали неправильно даже тогда, когда я стоял на дороге и рукой показывал направление движения.

Val_83

Да было классно! Недовольные всегда были и будут. Радует, что их меньшинство. И странно, что недовольные столько энергии тратят на критику  и практически ничего не тратят на действительно правильные вещи - вот взяли бы и помогли хотя бы раз, а то на готовенькое всегда съезжаются, всегда  находят кучу минусов и всегда возмущаются (такую позицию надо просто перерасти). По-моему все просто: ну если не нравится - то не приезжай, если не можешь отличить дружественную гоночку ко дню рождения от серьезной гонки - будь зрителем или опять же не приезжай. Негатива много, а вот позитива от таких товарищей - не дождешься.

Огромное спасибо оргам!!!! Вы молодцы, а лаги всегда были и будут...их только не бывает у тех, кто ничего не делает. А вы - реально сделали много хорошего ко дню ДР велофана!!! Чем мог - помогал, в отличии от тех, кто вас просто критикует.(честно, не видел я от критиков никакой практической пользы в тот день - приехали, покатались, посмеялись, а потом понарасписывали как было хреново...что же они всегда до конца остаются на подобных мероприятиях и всегда на них же и приезжают, если им так все не нравится? - вот хороший вопрос!!!)

за лексику - сорри.

Stewie

Какие зануды тут собрались, это ужас.

По трассе у кого претензии? Князь возил и показывал её, была сделана разметка. Даже в определённый момент людей расставили, чтобы поворачивали туда, куда нужно.

По судейству. Да не вопрос. Можете меня не допускать. Я же не сертифицированный международными федерациями судья, который имеет 50 лет опыта в велогонках и разбиреат Старт-шоссе на время. Я обычный смертный, который свой выходной решил посвятить, как и остальные организаторы, велосипеду и чтобы вам и некоторым занудам организовать гонку.

По категориям. КАЖДЫЙ имел возможность зарегистрироваться в ЛЮБОЙ категории. Если не приходят девушки и не регистрируются в элиту, то это недостаток участников, а не вселенский заговор.

Stewie

Цитата: Winny от 02 октября 2014, 01:04:13
Направление движения было размечено лентой, лежащей поперёк дороги. Не заметить её было сложно. Большая часть участникоа поехала правильно. Особо одарённые ехали неправильно даже тогда, когда я сточл на дороге и рукой показывал направление движения.
ээ
Вам, товарищ Кассандра вообще хочу ещё раз обрисовать ситуацию.
Я вместе с другими судьями сижу на старте и вижу только 200 метров трассы из 7 км. На этих 200 метрах трассы я вижу как 1 из 56 участников пропал и не вернулся с круга №1. Прошло 50 минут, я отправляю людей искать. И тут выезжает участник и финиширует первый круг со временем 50 с чем-то минут. Отлично, что доехала. Тут это участник с умным видом делает "круг почёта" на 200 метров и финиширует второй раз. И потом доказывает, что проехала 2 круга

Как я должен реагировать? Я вроде как в здравом уме и вижу, и верю своим глазам, что человек на моих глазах в течение 3 минут финиширует 2 раза. Мы проверили в итоге по данным КПП и увидели, что вы действительно проехали 3 круга. Результат у вас 4й из вашей группы.

"Трясти меня за грудки" не получилось и вы обиделись. Всё просто. У меня 2 принципа: соблюдаьь правила и верить своим глазам. В этом случае порядок. По-другому начинается белиберда.

Ещё раз говорю, можете обижаться, но у меня нет маячков и сверх аппаратуры, чтобы следить за каждым из участников на трассе. Лучше следить за собой.
Некоторые участники даже зажали несчастные 20 грн взноса за участие, чтобы помочь организаторам. Открою секрет. Ещё не одно мероприятие от Велофана не сработало даже в 0. О "плюсе" даже речи не идёт.

Так что организаторам - ОГРОМНОЕ СПАСИБО за энтузиазм.

Stewie

Цитата: Val_83 от 02 октября 2014, 01:56:48
Да было классно! Недовольные всегда были и будут. Радует, что их меньшинство. И странно, что недовольные столько энергии тратят на критику  и практически ничего не тратят на действительно правильные вещи - вот взяли бы и помогли хотя бы раз, а то на готовенькое всегда съезжаются, всегда  находят кучу минусов и всегда возмущаются (такую позицию надо просто перерасти). По-моему все просто: ну если не нравится - то не приезжай, если не можешь отличить дружественную гоночку ко дню рождения от серьезной гонки - будь зрителем или опять же не приезжай. Негатива много, а вот позитива от таких товарищей - не дождешься.

Огромное спасибо оргам!!!! Вы молодцы, а лаги всегда были и будут...их только не бывает у тех, кто ничего не делает. А вы - реально сделали много хорошего ко дню ДР велофана!!! Чем мог - помогал, в отличии от тех, кто вас просто критикует.(честно, не видел я от критиков никакой практической пользы в тот день - приехали, покатались, посмеялись, а потом понарасписывали как было хреново...что же они всегда до конца остаются на подобных мероприятиях и всегда на них же и приезжают, если им так все не нравится? - вот хороший вопрос!!!)

за лексику - сорри.

Сказал как Дзен Мастер!
Спасибо за поддержку

Alex Goz

Цитата: Winny от 02 октября 2014, 01:04:13
Направление движения было размечено лентой, лежащей поперёк дороги. Не заметить её было сложно. Большая часть участникоа поехала правильно. Особо одарённые ехали неправильно даже тогда, когда я стоял на дороге и рукой показывал направление движения.
Wnniy, слід враховувати стан гонщика, коли мчиш що в голові каламутно, а там якраз відносно швидкісна ділянка, то дуже її "помітно", ту стрічку, що на землі валяється.

Alex Goz

Val_83, якщо це лише дружня гоночка, то й дистанції повинні бути відповідні. Чому ж ви дружно не кинулись на дистанцію 37 км? Цікаво як би ви її здолали. Правильно, то вже дистанція для гонщиків, а вони  перепрошую, все таки звикли змагатись за загальноприйнятими правилами. Спробуйте не просто проїхати, а позмагатись на такій дистанції, переживіть ці відчуття, щосили крутиш педалі, в голові уже каламутно, суперники від'їжджають вперед, намагаєшся дістати, а тяги уже явно недостатньо,  в голові уже казна що, якась там стрічечка на землі валяється...

Alex Goz

Stewie, зібрались не зануди, а гонщики, які ще раз нагадую, звикли до загальноприйнятих правил. Рекомендую все таки спробувати позмагатись на такій дистанції, а тоді "умнічати".

Val_83

От ніколи не розумів тих людей, що лізли до чужого монастиря зі своїми правилами! Для мене 37 км - не є проблема, і 50 - не проблема. Проте я їхав на День Народження, де можно було поспілкуватись з однодумцями, трохи розім'ятись, отримати приємні враження і відчуття легкої втоми. Так, можно і 100 вкрутити, але ж потрібно з розумом відноситись до всього в цьому життя. Якщо їдеш на серйозні змагання - то одне, а якщо на свтякування - то зовсім інше. І я ставлю під сумнів людей, які з мутними головами продовжують за щось примарне змагатись і починають становити загрозу іншим учасникам руху своїми можливими віпадковими діями. Маючи досвід участі у  екстримальних змаганнях, можу сказати одне - судді мають право зняти з дистанції будь-якого учасника, якщо його стан може становити загрозу для здоров'я цього ж учасника або інших учасників. Ото ж в мене питання, знаючи, що у вас голова туманиться, і вам неважливо, що ви можете кудись вмазатись, яке право ви маєте підставляти інших учасників руху? Ви ж тим самим створюєте потенційну загрозу для інших!
Наприклад, якщо на спусках я почав би вручувати не 30 км, а 40, то знаючи стан задньої покриши - мене просто розмазало б по найближчому дереву. Тож мої дії - адекватні, і швидкість адекватна, і в голові не темніє. Бо це ж не змагання на життя! Отож питання, навіщо ви в такому стані продовжуєте рух? Якщо зле - то слід вже задуматись.

І хто вам заважав їхати 3 круги? Або ви переоцінили свої сили, тим самим зробивши тактичну помилку (отож і не жалійтесь), або щось завадило вам приїхати в нормальному стані на фініш (знову таки, здоровий глузд повинен бути у всьому).
Є нормальні змагання - ось там я вважаю і потрібно щось і комусь доказувати, а є ось такі приємні події, які створюються для простих "аматорів". Наголошую - АМАТОРІВ! І якщо профі їде аматорську гонку, то і ставлення повинне бути відповідне. Я б взагалі не дозволяв би в аматорских змаганнях приймати участі професіоналам, бо зникає хочаб мінімальний шанс для дійсних любителів посісти призові місця. От який сенс всім доводити, що я найкрутіши, бо завжди посідаю призові місця в усіх гонках, навіть у дитячих?! Якщо для вас це складно - не приймайте участі, якщо не складно - ту Тур де Франс саме для вас, чи для Вас це вже складно? Спочатку визначитись потрібно, а вже потім всюди і всім розповідати що та як потрібно робити. І поради краще давати до, а не після! Так від них буде хоч якась користь. Я ж не кажу, що у вас погані поради, проте де ви були і перед "Велоднем" і перед цими змаганнями? А критикували і те і інше!

Alex_RM

Столько споров и критики, что захотелось зарегистрироваться и поблагодарить организаторов за мероприятие. Я как недавний велолюбитель и вообще любитель спорта, участвовавший вообще в гонке впервые, получил кучу эмоций и новых впечатлений. Не смотря на то что в гоночном азарте упал ещё на первом круге, в этой злощасной канаве :) (выскочило заднее колесо :( кто видел-вспомнит) потерял кучу времени и испортил для себя гонку, я погонялся и получил то чего хотел, проверил себя, велосипед. Опять же новый интересный опыт и кайф от велосипеда. Не всегда и не везде есть возможность любителю погоняться с другими любителями.  Главное участие, а медалька и розыгрыш призов просто приятный бонус.  Спасибо за огранизацию, за крутую трассу, за прием. И за чай с тортиком ;)

Долой критику, это не тот формат. Life's good ;)

Dru

Всегда обещала себе не участвовать в подобный прениях, тут и без меня драматургии хватает)) обычно комментящие люди делятся на две категории - кто желает внести свою лепту и что-то улучшить, и кто просто хочет поругаться и высказать свое ФЕ. Я ни к первым, ни ко вторым себя не отношу :)
Но скажу поводу разметки - ну нормальная она была, честно! Даже реально неплохая, и уж точно лучшая, которую я доселе видела в Че. Ясное дело, всегда хочется БОЛЬШЕ! Шредера везде и погуще)) но и так норм, а стрелочки на полях ВЕЛОФАН ТАМ порадовали. Хотя я ехала рогами в руль и тоже не в полном адеквате, и трассу не видела раньше, но даже ни разу не блуканула :)
Я сомневалась, что мне разрешат регаться с мужчинами, да и решение было спонтанным. Но а что было делать? Поехать с девочками-любителями и меня бы потом все зафукали, мол опять принесло славутчан и т.д. ;) Короче зарегали с мальчиками, за что оргам спасибо!
Разделение на профи/любители это вечный холивар всех обсуждений и форумов и никогда он не закончится... с пеной у рта каждый гнет свое. Оставим это любителям поспорить. А я благодарна ребятам за энтузиазм и большой проделанный труд! Не стоит так ругать, ведь все приходит с опытом. Было весело, народ погонял по окрестным красотам, чайку на природе попили, вкусного торта поели! Неужто кого-то так сильно обидели? Славутич уехал довольным :) Чернигову спасибо!

Alex Goz

02 октября 2014, 20:33:46 #73 Последнее редактирование: 02 октября 2014, 20:45:12 от Alex Goz
Val_83 в Вас був привід сумніватись в адекватності моїх дій на трасі.????. Ви абсолютно не зрозуміли, що я мав на увазі. Не знаю про Ваш досвід в екстремальних гонках (мабуть з швидкістю 15 км/год по рівнині), але судячи з коменту Ви на них розумієтесь як я в хореографії. Милості просим 5 жовтня в Ялівщину на чемпіонат області з байку, мене туди точно допускають, абсолютно не сумніваючись в адекватност на трасі,  побачим чого Ваша ясна голова там варта.
І я ліз не в чужий монастир , а на гону, як повноправний член форуму. І в праві чекати дотримання Положення та загальноприйнятих правил.
Я свої сили не переоцінив, а точно розрахував, приїхавши на фініш в абсолютно нормальному стані, як і був до гонки, каламуть в голові то Вам не зрозуміти, що мав на увазі, видно не доводилось по справжньому боротись на тривалій дистанції. Не жаліюсь, зі мною все абсолютно нормально, хоча проїхав дещо гірше ніж планував, ну то вже мої проблеми, попало на спад. При чому тут найкрутіший, я прекрасно розумів, що в даній групі в мене шансів на призове місце немає. Не Вам вчити мене тактиці. А реєструватись серед любителів не збирався абсолютно, мене б просто не зрозуміли. До речі серед нас професіоналів немає. Тренуватись кожен може як хоче. Ми нікому не заважаєм. Спортсмени заважають призи здобувати? Тоді, гріш ціна вашой популяризації здорового способу життя, до речі на велодні бачив масу народу з сигаретами, а в нас не палять)))

ultegra

Цитата: Alex Goz от 02 октября 2014, 20:33:46
Милості просим 5 жовтня в Ялівщину на чемпіонат області з байку
нужно поподробнее  и в отдельную тему , авось люди и подтянутся